tr

HİZMETLERİMİZ

Anasayfa » HİZMETLERİMİZ

Siz değerli iş ortaklarımızın iş geliştirmelerine ve sorunlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Aşağıdaki alanlarda hizmetler vermekteyiz.

RonoSoft Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Yazılımları

Günümüz teknolojisinin getirdiği yenilikler ile firma ve markaların ürünlerini büyük kitlelere hızlı bir şekilde ulaştırmasını sağlayabilmek için en büyük ve en etkili araçlardan biri mobil uygulamalardır.

RonoSoft olarak alanlarında yetkin genç ve dinamik ekibimiz ile sizlere taleplerinizin doğru karşılıkları seçilerek kullanım kolaylığı ve yazılım kalitesi bulunan doğru tasarlanmış, android ve ios mobil uygulama ve tablet yazılımları ile ürünlerinizi hayal edemeyeceğiniz geniş kitlelere çok hızlı ulaştırabilme imkanı sağlamaktayız.

Web Tabanlı Yazılımlar

RonoSoft olarak sizlerin derinlemesine iş analizinizi yaparak işletmenize en uygun web tabanlı yazılım çözümleri sunmaktayız. Web tabanlı yazılımlar sayesinde firmanızda daha sağlıklı üretim süreçleri gerçekleştirebilecek istediğiniz parametrelere ait raporlamalar alabilecek, işte veya seyahat da iken işletmenizin üretim durumunu dinamik olarak inceleyebileceksiniz.

web tabanlı yazılım çözümleri
web tasarım

Web Tasarım

RonoSoft olarak sizlere kurumsal kimliğinizi yansıtan, hedef kitlenize hitap eden, modern web site tasarımları sunmaktayız. Ek olarak yaptığımız diğer web tabanlı yazılımlar ile entegre olarak çalışabilecek, satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz e ticaret sitelerinizi de hazırlamaktayız.

Yapmış olduğumuz tasarım ve çalışmaları projelerimizden incelemenizi tavsiye ederiz.

Makine Öğrenme ve İş Analizi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Makine öğrenme iş zekası
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Whatsapp
VevaSoft
VevaSoft
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?