FİNMA BV. MASAÜSTÜ UYGULAMA ÇÖZÜMÜ

FİNMA BV. MASAÜSTÜ UYGULAMA ÇÖZÜMÜ
10.01.2021
197

ÖZEL MASAÜSTÜ UYGULAMA ÇÖZÜMÜ

 

Ronosoft olarak firmalarınızın iş analizinizi yaparak talepleriniz doğrultusunda sizlere en uygun şekildeki çözümlerle web tabanlı yazılım programları sunmaktayız.

 

Programımızın Amacı ve İşleyişi

Bu uygulamamız FİNMA BV. firması için tasarlanmıştır. Finma BV. sattığı ürünleri günlük olarak müşterilerine yeni güncel fiyatları ile her gün mesai başlangıçlarında mail atarak bilgilendirmektedir. Firma sayısı fazla olması sebebi ile bu işlem firma ve çalışanlar için hatırı sayılır bir iş yükü ve zaman kaybı oluşturmaktaydı. Ronosoft olarak ekibimiz ile bu işlemler için gerekli analizleri yaparak minimum iş yükü ile karşılamalarını sağladık.

Projemiz günlük olarak atılan fiyat listesinin programa import edilmesi ile başlamakta. Daha sonra gönderilen mail taslakları hazırlanmakta. Müşteri ve firma cari kayıtları oluşturulduktan sonra günlük eklenen fiyat listesi içerisinden ürünler seçilip gönderilecek firma seçilerek gönderme işlemi gerçekleşmektedir. 

 

Ronosoft olarak buradan sonrası için işleri kolaylaştırmaktayız. Her gün tekrar eden bu işlemler de sağladığımız kolaylıklar şunlardır ;

Her gün yüklenen yeni fiyat listelerini cariler için otomatik olarak güncelleyerek ve üzerine kar oranlarını ekleyerek yeni bir işlem yapılmasına gerek duymadan firmanın yetkililerine iletmesi. 

 

Geriye dönük firmalara iletilen ürünlerin fiyatlarının ve detaylarının getirilerek tekrar gönderilmesi veya otomatik olarak güncellenip günlük fiyat listelerinin gönderilmesi.

Fiyat listelerinin ve mail taslaklarının otomatik güncellenmesi.

Teklif verilen ürünlerin ve carilerin analizlerinin yapılıp raporlanabilmesi.

https://abp.io/ (.net core , MSSQL)

ReactJs

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ekrem KARA
Ekrem KARA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?